şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Psikolog

Klinik Psikoloji Bölümü; 

Uzmanlığını Klinik Psikoloji Bölümünde tamamlamış ve uluslararası geçerliliği olan bir  terapi ekolünü benimsemiş, gereken eğitimini tamamlamış ve supervizyon altında çalışmayı ilke edinmiş psikologların çalıştığı bölümdür. 

Psikoterapi seansları uluslarası normların belirlediği gibi 50 dakika sürmektedir. 

Sorununu danışmaya gelen yetişkin-çocuk -çift ve ailelerin her biri bizler için "danışan" olarak adlandırılmaktadır. Bu bölüm sınırları içinde "hasta" kelimesini kullanılmaz.

Herbirimiz hayatımızın belli dönemlerinde yaşadığımız sorunlara bir de karşıdan bakılmasına ihtiyaç duyabiliriz. Bu sorun olarak gördüğümüz konular, hayatımızı etkilediği ölçüde isimlendirilir. Teşhis edilir. Yine geçerliliği kanıtlanmış ekolde adım adım psikoterapi sureci işler. 

Danışan terapide aktif rol oynar. Psikoterapi; terapist ve danışanın elele yürüdüğü bir yolculuktur. Her yolculuk gibi bir başı ve sonu vardır. Danışan kendi sorunlarını çözmüş ve/veya başetmeyi öğrenmiş halde karşılıklı kararla terapi süreci sonlandırılır. 

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.