şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon bölümümüz, tıp eğitimlerinin yanı sıra anestezi ve reanimasyon uzmanlığı eğitimi almış hekimler ve ameliyatlar boyunca bu hekimlerin yardımcılığını yapmak üzere eğitilmiş olan anestezi teknikerlerinden oluşur.

Hastalarımızın ihtiyaçlarına ve yapılacak cerrahi müdahalelere özel olarak belirlenen ve ameliyat sırasındaki ağrı hissini engellemek için kullanılan ilaçlar, anestezi ve reanimasyon hekimlerimiz tarafından uygulanır. Hastalarımızın ameliyatlar ve anestezi altındaki müdahalelerde sağlık durumunun ve konforunun korunması için en doğru uygulamaları yapmak üzere çalışan bölümümüz, operasyonlar sonrasında ayrıca anestezinin olası etkilerini en aza indirmek ve hastalarımızın ameliyattan sonra hayati işlevleri etkilenmeden uyanmasını sağlama sorumluluğu ile hareket eder.

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.