şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

Beyin ve Sinir Cerrahisi

İAÜ VM Medical Park Hastanesi Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi (Nöroşirürji) Kliniği’nde hem erişkin hem de çocukluk yaş grubunda görülen beyin ve sinir sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Kliniğimizde günümüzün yüksek teknolojik cihazlar ve deneyim gerektiren özellikli beyin ve omurilik hastalıklarında başarı ile yapılmaktadır.

Hastanemizin Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Kliniği’nde komplike ameliyat pratikleri tecrübeli uzman kadrosu ve yüksek teknolojik alt yapısıyla dünya standartlarında bir donanımla, kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Hastanemizin Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi Kliniği’nde hem beyin hem de omuriliğin onkolojik hastalıkları ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası multidisipliner bölümler (Beyin Cerrahisi, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, girişimsel Radyoloji ve Pataloji) tarafından oluşan tecrübeli konsey hekimleriyle detaylıca tartışılarak hastalarımıza en uygun tedavi sunulmaktadır.

Kliniğimizde hem ulusal hem de uluslararası refere edilen komplike hastalıklar göz önüne alındığında ameliyatların büyük bir kısmı beyin hastalıkları olup bunlar arasında (beyin anevrizmaları, beyin damar yumakları (AVM), epilepsi (sara cerrahisi), her türlü beyin tümörleri, orbita (göz) tümörleri, beyincik sarkması, yüz seğirmeleri, trigimenal nevralji, Parkinson gibi beyin ameliyatları yanında ayrıca çocukluk yaş grubu hastalıkları (orta hat kapanma defektleri), spina bfida, gergin omurilik sendromu, yüz ve göz anomalileri (hipertelorizm), diastometamyeli gibi pek çok hastalıklar başarı ile tedavileri yapılmaktadır.

 

Kliniğimizde komplike vakalarda elektrofizyolojik kayıtlar yapılarak nörolojik fonksiyon kaybı minimize edilmektedir. Hastalarımız ameliyat sonrası hastanemizin tam teşekküllü yoğun bakım ünitesinde kısa süreli (6 - 24 saat) takipleri yapılarak servis odalarına alınmakta ve kısa süre içerisinde taburcu edilmektedir. Ayrıca çocuk hastalarımızın ameliyat öncesi değerlendirilmesi ve ameliyat sonrası takibinde hastanemiz Çocuk Kliniğimizin tecrübeli klinisyenleri ile birlikte takipleri yapılmaktadır.

Kliniğimizde;

- Bel fıtığı,

- Bel kaymaları,

- Omurga darlıkları,

- Omurga ve omurilik tümörleri,

- Omurganın her türlü travmatik ve dejeneratif hastalıkları,

- Periferik sinir cerrahisi,

- Sinir transplant ameliyatları,

- Beyin anevrizmaları,

- Beyin arteriovenöz malformasyon (AVM),

- Kavernomlar,

- Beyin kanamaları,

- Beyincik sarkması,

- Kranio-vertebral birleşke ameliyatları,

- Epilepsi (sara) cerrahisi,

- Parkinson ve distoni ameliyatları,

- Yüz seğirmesi ameliyatları,

- Çocukluk yaşında hipertelorizm ameliyatları,

- Diastometamyeli,

- Spina bifida,

- Gergin omurilik sendromu,

- Meningosel ve myelomeningosel ameliyatları yapılmaktadır.

KAPAT

Kullanım KoşullarıLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusamus aut consequatur corporis deserunt dolorem doloribus esse explicabo facere, labore mollitia perferendis quae qui sapiente sint tempora ullam, veritatis vero voluptas.
Ab fugit maiores similique! Autem beatae cum dolorum ea fuga, iure labore magni natus necessitatibus pariatur perspiciatis, provident reprehenderit tenetur. Aperiam culpa eligendi illo impedit laborum nam sequi veritatis voluptatem.


Animi architecto commodi debitis dolorem doloribus eius, eligendi error est eveniet fuga itaque magni nesciunt, odio optio tempore temporibus tenetur voluptate voluptatem. Amet aut dicta eos, libero pariatur totam vitae!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Beatae dolorum molestiae officia! Aliquam aspernatur deleniti dignissimos enim expedita iste molestiae odio optio reprehenderit veniam! Incidunt ipsum libero molestias nobis vitae!
Atque debitis doloremque, dolores eum hic incidunt mollitia nam non odio officia reprehenderit tempora vitae voluptatem. A adipisci assumenda ducimus est, et illo, ipsa nostrum porro quaerat quod sint sunt.
Adipisci aperiam assumenda at ea earum eligendi, est exercitationem ipsa modi necessitatibus neque quam quia rem repellendus sapiente tenetur voluptate? Aut consectetur hic ipsam non quia rerum saepe sunt voluptates?


Ab harum illum in nisi quasi quos temporibus ut! Consectetur dolores dolorum, fugiat laboriosam libero maxime modi quaerat quasi! Ab adipisci delectus dolorum eligendi, nisi nobis possimus recusandae similique vitae?
Architecto consequatur laborum recusandae tempora. A accusantium aspernatur atque commodi consectetur consequatur corporis ea enim esse incidunt iste magnam modi natus possimus quis repellat sed sequi sit soluta totam, voluptas.